TERAPROFIT

Bilion rabatów dla nabywców mieszkań i projektów domów
z portalem KRN.pl oraz kreoDOM.pl

O nas

Program TERAPROFIT to zbiór kilkuset rabatów udzielonych przez sklepy internetowe. Rabaty te dostępne są dla Klientów, którzy dokonają transakcji kupna lub najmu nieruchomości prezentowanej na portalu KRN.pl, oraz tych, którzy zakupią projekt domu za pomocą serwisu kreoDOM.pl. Wszyscy Klienci spełniający powyższe wymagania, otrzymają dostęp do specjalnego panelu, dzięki któremu, przez rok, będą mogli dokonywać zakupów z atrakcyjnymi rabatami we wszystkich sklepach biorących udział w Programie TERAPROFIT. Kody Rabatowe widoczne w panelu można przekazywać rodzinie lub znajomym.

Na liście Partnerów Programu TERAPROFIT znajdują się sklepy internetowe z asortymentem budowlanym oraz wyposażeniowym. Dzięki temu osoby budujące dom lub urządzające mieszkania mogą dokonać zakupu większości niezbędnych produktów w naprawdę atrakcyjnych cenach!

Jak to działa?

Dla klientów portalu KRN.pl

  1. Dokonaj zakupu/najmu mieszkania bądź innej nieruchomości prezentowanej na portalu KRN.pl
  2. Pobierz formularz zgłoszeniowy
  3. Wypełnij go i zdobądź pieczątkę firmy deweloperskiej lub biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
  4. Tak wypełniony formularz prześlij na adres: teraprofit@krnmedia.pl
  5. W odpowiedzi uzyskasz login i hasło do panelu. Przez rok będziesz mógł korzystać z rabatów na zakupy we wszystkich sklepach biorących udział w akcji.

Dla klientów serwisu kreoDOM.pl

  1. Kup projekt domu prezentowany w serwisie kreoDOM.pl
  2. Podaj adres mailowy naszemu konsultantowi
  3. W przesyłce z projektem domu otrzymasz login i hasło do panelu. Przez rok będziesz mógł korzystać z rabatów na zakupy we wszystkich sklepach biorących udział w akcji.